All our fixtures and results for our senior, ladies and underage teams for the 2023 season. 

 

Márta Torthaí

March Results

4 Márta Cill Chartha 3-07 Naomh Naille 1-05 (Comortas Peile Soisear/Junior) @ 2:30pm

11 Márta Goath Dobhair 1-06 Cill Chartha 1-05 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 2:30pm

17 Márta Cill Chartha 2-06 Ard an Ratha 5-15 (Comortas Peile Faoi 15) @ 9:30am

22 Márta Cill Chartha 2-03 Na Cealla Beaga 5-07 (Faoi 16 Girls Division 3 Round One) @ 5:30pm 

25 Márta Na Rossa 1-14 Cill Chartha 1-06 (Comortas Peile Soisear/Junior) @ 12:30pm

26 Márta Cill Chartha 1-07 Na Ceithre Máistrí 1-05 (Ladies League Round One) @ 10:30am

27 Márta Na Ceithre Máistrí 2-12 Cill Chartha 0-01 (Faoi 17A Round One) @ 5:30pm

28 Márta Aodh Rua, Cúil na gCuirridín 3-06 Cill Chartha 3-06 (Faoi 16 Girls Division 3 Round Two) @ 6pm

Aibreán Cluichi / Torthaí

April Fixtures  / Results

2 Aibreán Aodh Rua, Cúil na gCuirridín v Cill Chartha (Ladies League Round Two) @ 10:30pm

2 Aibreán Aodh Ruadh v Cill Chartha (Division One Reserve Round One) @ 1:30pm

2 Aibreán Aodh Ruadh v Cill Chartha (Division One Round One) @ 3pm

3 Aibreán Cill Chartha v Realt na Mara (Faoi 17A) @ 7pm

4 Aibreán Naomh Ultan v Cill Chartha (Faoi 16 Girls Division 3 Round Three) @ TBC 

7 Aibreán An Clochán Liath v Cill Chartha (Faoi 15 Division One) @ 7pm

9 Aibreán Cill Chartha v Aodh Ruadh (Ladies League Round Three) @ 10:30am

9 Aibreán Cill Chartha v Réalt na Mara (Division One Round Two) @ 3pm

10 Aibreán Naomh Bríd v Cill Chartha (Faoi 17A) @ 

11 Aibreán Cill Chartha v Naomh Muire (Faoi 16 Girls Division 3 Round Four) @ TBC 

14 Aibreán Cill Chartha v Na Ceithre Máistrí (Faoi 15 Division One) @ 7pm

15 Aibreán Na Dúnaibh v Cill Chartha (Division One Reserve Round Three) @ 4:30pm

15 Aibreán Na Dúnaibh v Cill Chartha (Division One Round Three) @ 7pm

17 Aibreán Cill Chartha v Na Cealla Beaga (Faoi 17A) @ 7pm

18 Aibreán Na Cealla Beaga v Cill Chartha (Faoi 16 Girls Division 3 Round Five) @ TBC 

21 Aibreán Ard an Ratha v Cill Chartha (Faoi 15 Division One) @ 

25 Aibreán Cill Chartha v Aodh Rua, Cúil na gCuirridín (Faoi 16 Girls Division 3 Round Six) @ TBC 

28 Aibreán Red Hughes, Killygordon v Cill Chartha (Faoi 16 Girls Division 3 Round Two) @ TBC 

Bealtaine Cluichi / Torthaí

May Fixtures  / Results

1 Bealtaine Aodh Ruadh v Cill Chartha (Faoi 17A) @ 7pm

2 Bealtaine Gleann Finne v Cill Chartha (Faoi 16 Girls Division 3 Round Seven) @ TBC 

5 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Conaill (Faoi 15 Division One) @ TBC

6 Bealtaine Cill Chartha v Cloich Cheann Fhaola (Division One Reserve Round Five) @ 3pm

6 Bealtaine Cill Chartha v Cloich Cheann Fhaola (Division One Round Five) @ 4:30pm

7 Bealtaine Seam MacCumhaill v Cill Chartha (Ladies League Round Four) @ 10:30am

8 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Náille (Faoi 17A) @ 7pm

9 Bealtaine Cill Chartha v Gleann Finne (Faoi 16 Girls Division 3 Round Eight) @ TBC 

12 Bealtaine Cill Chartha v An Clochán Liath (Faoi 15 Division One) @ TBC

13 Bealtaine Malainn v Cill Chartha (Division One Reserve Round Six) @ 4pm

13 Bealtaine Malainn v Cill Chartha (Division One Round Six) @ 5:30pm

14 Bealtaine Na Ceithre Máistrí v Cill Chartha (Ladies League Round Five) @ 10:30am

16 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Ultan (Faoi 16 Girls Division 3 Round Nine) @ TBC 

19 Bealtaine Na Ceithre Máistrí v Cill Chartha (Faoi 15 Division One) @ TBC

20/21 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Conaill (Division One Reserve Round Seven) @ TBC

20/21 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Conaill (Division One Round Seven) @ TBC

21 Bealtaine Cill Chartha v Aodh Rua, Cúil na gCuirridín (Ladies League Round Six) @ 10:30am

23 Bealtaine Naomh Muire v Cill Chartha (Faoi 16 Girls Division 3 Round Ten) @ TBC 

26 Bealtaine Cill Chartha v Ard an Ratha (Faoi 15 Division One) @ TBC

27/28 Bealtaine Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One Reserve Round Eight) @ TBC

27/28 Bealtaine Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One  Round Eight) @ TBC

Meitheamh Cluichi / Torthaí

June Fixtures  / Results

7 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Ultan (Faoi 13 Division Two) @ TBC

9 Meitheamh Naomh Conaill v Cill Chartha (Faoi 15 Division One) @ TBC

10/11 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Adhamhnain (Division One Reserve Round Nine) @ TBC

10/11 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Adhamhnain (Division One Round Nine) @ TBC

11 Meitheamh Aodh Ruadh v Cill Chartha (Ladies League Round Seven) @ 10:30am

14 Meitheamh Realt na Mara v Cill Chartha (Faoi 13 Division Two) @ TBC

17/18 Meitheamh Naomh Michael v Cill Chartha (Division One Reserve Round Ten) @ TBC

17/18 Meitheamh Naomh Michael v Cill Chartha (Division One Round Ten) @ TBC

21 Meitheamh Cill Chartha v Na Cealla Beage (Faoi 13 Division Two) @ TBC

24/25 Meitheamh Cill Chartha v Sean MacCumhaills (Division One Reserve Round Eleven) @ TBC

24/25 Meitheamh Cill Chartha v Sean MacCumhaills (Division One Round Eleven) @ TBC

25 Meitheamh Cill Chartha v Sean MacCumhaills (Ladies League Round Eight) @ 10:30am

28 Meitheamh Naomh Náille v Cill Chartha (Faoi 13 Division Two) @ TBC

Iúil Cluichi / Torthaí

July Fixtures  / Results

8/9 Iúil Na Cealla Beaga v Cill Chartha (Division One Reserve Round Twelve) @ TBC

8/9 Iúil Na Cealla Beaga v Cill Chartha (Division One Round Twelve) @ TBC

12 Iúil Cill Chartha v Naomh Conaill (Faoi 13 Division Two) @ TBC

15/16 Iúil Cill Chartha v Gleann Fhinne (Division One Reserve Round Thirteen) @ TBC

15/16 Iúil Cill Chartha v Gleann Fhinne (Division One Round Thirteen) @ TBC

23 Iúil Naomh Muire v Cill Chartha (Faoi 13 Division Two) @ TBC

26 Iúil Cill Chartha v Naomh Bríd (Faoi 13 Division Two) @ TBC

Lúnasa Cluichi / Torthaí

August Fixtures  / Results

2 Lúnasa Naomh Columba v Cill Chartha (Faoi 13 Division Two) @ TBC